Gegužės 21-ąją Stakliškių vidurinėje mokykloje vyko susitikimas su 5–12 klasių moksleiviais „Vasarą pasitikime saugiai“. Dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Aidas Stravinskas ir Lietuvos ralio čempionas Vytautas Švedas.

Susitikimo metu akcentuota kiekvieno eismo dalyvio atsakomybė už save ir kitus. Priminta, kaip naudoti ir tvirtinti atšvaitą, kad jis būtų matomas iš visų pusių, kaip elgtis tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui. Aptartos dviratininkų, mopedų ir motociklų saugos priemonės, ypač kaip būti saugiems per vasaros atostogas, kalbėta apie saugos diržų naudojimo būtinybę.

Stakliškių vidurinės mokyklos moksleiviams šis susitikimas labai svarbus, nes Stakliškių miestelis įsikūręs prie magistralinio kelio Nr A16 Vilnius–Prienai– Marijampolė.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close