AČIŪ UŽ TUOS, KURIE PATYS NEPRAŠO, TIK KUKLIAI LAUKIA MŪSŲ PAGALBOS

Jau keturioliktąjį gruodį per Lietuvą keliavo maltiečių paramos akcija „Maltiečių sriuba“, primindama, kad Kalėdų laukimo laikotarpiu žmogiška atjauta ir gerumas turėtų būti svarbiausi, kad jų negalima pamesti šventinio šurmulio sūkuryje. Metai bėga, o socialinės problemos išlieka tos pačios – silpnoji mūsų visuomenės dalis – vieniši, ligų palaužti, skurstantys senoliai. Akcijos tikslas – atsigręžti į juos, ištiesti pagalbos ranką.

  Prienų maltiečiai, kaip ir kasmet, tradiciškai organizavo kalėdinius renginius ir jų metu kvietė aukoti senelių sriubai. Miesto aikštėje vyko akcija „Maltiečių sriuba“, „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos sukūrė muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“ (N. Lapinskienė). Progimnazijoje vyko kalėdinė labdaros mugė, Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje Kūčių vakaro mišiose giedojo mokyklos vaikų choras. Visų šių renginių metu surinkta tūkstantis keturi šimtai penkiasdešimt eurų. Tariame ačiū už tuos, kurie neprašo patys, tik kukliai laukia mūsų pagalbos. Juk žmogiška atjauta ir gerumas – pati gražiausia Kalėdų dovana.

  Už šias lėšas Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos valgykloje vėl visus metus bus gaminama „Maltiečių sriuba“, kurią savanoriai du kartus per savaitę neš į namus dvidešimčiai savo globojamų senelių. Džiugu, kad šį kilnų darbą atlieka jaunieji maltiečiai – atsakingi, jautrūs, kuriems savanoriška veikla ir dalijimasis savo laiku jau tapo jaunatviško gyvenimo dalimi. Gera žinoti, kad aplankytas vienišas žmogus nors trumpai valandėlei pasijus kuo mažiau liūdnas ir kuo daugiau mylimas…

  MOPT Prienų grupės vadovė Lina Suchorukovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close