Į „Dainų dainelės“ atranką televizijoje keliaus gausus būrys prieniečių

Sausio 17 d., Marijampolės meno mokykloje vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė“ antrajame atrankos etape dalyvavo ir gausi Prienų vaikų bei moksleivių komanda – iš viso net 9 dalyviai: šeši solistai, tercetas, kvintetas ir ansamblis.

Atrankos į konkurso laureatus zoniniame etape dalyvavo ir jau ne kartą prieš „Dainų dainelės“ komisiją prakaitavę, o kartais ir drąsiai besidžiaugiantys dalyviai iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Šių metų konkurso pirmosios atrankos jiems buvo ypač sėkmingos.

Išklausiusi visus Prienų atlikėjus, komisija išrinko 3 dalyvius į trečiąjį etapą, kuris vyks Vilniuje, Lietuvos televizijoje – LRT. Trečiajame konkurso etape dalyvaus formaliai tik trys dalyviai, tačiau savo narių skaičiumi ne vieną rajoną pranokstantys Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos vokalinis kvintetas, vokalinis ansamblis bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos solistė Samanta Pučkaitė.

Jau netrukus visi atrinkti dalyviai bus pakviesti į filmavimus ir, pražydus pavasarinėms gėlėms, pasirodys LRT grupės televizijos kanaluose. Iš viso filmavime dalyvaus 176 dalyviai iš visos Lietuvos.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/labirintai/photos/?tab=album&album_id=2648986435157171

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close