Pasibaigus mokslo metams, birželio 4–8 dienomis Birštono meno mokyklos jaunučių choras susirinko į „Dainuojančią stovyklą“.

Vaikai ne tik repetavo ir dainavo ruošdamiesi dainų šventei, bet ir turiningai, įdomiai leido laisvalaikį.

Jaunieji dainorėliai  ruošėsi dainų šventei, kuri vyks liepos pradžioje Vilniuje, ir Birštono kurorto šventei ir eisenai.  Šventinei eisenai vaikai išmoko ir dainavo savo mokyklos himną, o taip pat iš Birštono mineralinio vandens butelių („Vytautas“, „Akvilė“, „Birutė“), į juos pripylę grūdų, pasidarė mušamuosius instrumentus ir jais pritarė. Trys dienos buvo skirtos dainavimui, o 2 dienas su Nemuno kilpų regioninio parko vyr. specialiste Ramute Milušauskiene vaikai ėjo į mišką. Ten  prisirinko įvairių medžiagų iš gamtos ir padedami mokytojos Rasos Mekionienės padarė gražių darbelių. Antroji jaunučių choro stovykla vyks liepos 2–6 dienomis. Pirmiausia dainuosime ir repetuosime mokykloje, važiuosime į ekskursiją, kuri numatyta į Druskininkų muziejų „Girios aidas“,  o liepos 5–6  keliausime į Vilnių, kur pasirodysime dainų šventėje, – pasakojo „Dainuojančios stovyklos“ projekto vadovė, mokyklos direktorė Laimutė Raugevičienė.

Jaunučių chorui ir „Dainuojančiai stovyklai“ vadovauja muzikos mokytoja Ramunė Liutvynskienė ir projekto vadovė Laimutė Raugevičienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close