Šventėme mokslo metų pabaigą

Pirmokų rankose  suskambėjęs  mokyklinis skambutis sukvietė į mokslo metų pabaigos šventę Balbieriškio pagrindinės mokyklos V–X klasių mokinius, mokytojus, tėvus.

Keturiolikai  mūsų  X-osios klasės auklėtinių ši šventė ypatinga. Jiems skambutis paskelbė sėkmingai nueito 10 metų kelio pabaigą šioje  mokykloje. Tai patvirtino įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Į šventę atvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, kuris visiems mokiniams palinkėjo tolimesnės sėkmės. Drauge su Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektore Lina Damukaitiene vedėjas įteikė padėką 8 klasės mokiniui Eitvydui Seiliui už rašinį, laimėjusį  III vietą  Kauno apskrityje organizuotame konkurse apie ugniagesius, bei kitiems mokiniams – rajoninių konkursų prizininkams.

Metus, kupinus įdomių patirčių, apžvelgė mokyklos direktorius Stasys Valančius, linkėdamas visiems saugios vasaros.

Direktorius, dalykų mokytojai, klasių auklėtojai, neformaliojo ugdymo būrelių vadovai įteikė padėkos raštus V–X klasių aktyviausiems, besistengiantiems mokiniams, tėvams.

Pirmųjų mokytojų vardu linkėjimus dešimtokams išsakė mokytoja Irena Petraškienė. Skambius posmus deklamavo pirmokai, devintokai. Ašarą braukė ne tik dešimtokų auklėtoja Ona Žvirblienė, bet ir jos auklėtiniai. O kad mūsų ,,mažiesiems abiturientams“ nebūtų taip graudu, juos ir visus šventės dalyvius linksmino mokytojos Vilijos Sližauskienės vadovaujama šokėjų grupė bei mokytojo Sauliaus Kondroto paruošti dainų atlikėjai.

Mokiniai pakilo laipteliu aukščiau, džiaugėsi su mokytojais ir tėvais mokslo metų pasiekimais.

Išleidome dešimtokus,  linkėjome jiems ir vieni kitiems gražios vasaros.

                                       Balbieriškio pagrindinės mokyklos

                                      direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close