Rėmėjų premijos Jiezno gimnazijos mokiniams

Dar rugsėjo pirmąją buvo  paskelbta, kad keli buvę Jiezno vidurinės mokyklos (dabar – Jiezno gimnazijos) mokiniai: Jiezno miesto seniūnas Algis Bartusevičius, advokatė Laima Kizalavičiūtė-Razvickienė ir UAB „Kauno autobusai“ technikos direktorius Kęstutis Derliūnas – įsteigė 500 litų premijas geriausiems, aktyviausiems 5–8 ir 1g–4g klasių mokiniams bei geriausiam abiturientui ir mokytojui. Kiek vėliau Ramutė Milušauskienė, Nemuno kilpų regioninio parko vyr. specialistė aplinkosauginiam švietimui ir mokymui, įsteigė 300 litų premiją geriausiems pradinukams.

Gegužės pradžioje visos klasės pagal nurodytus kriterijus rinko geriausius, aktyviausius mokinius. Gegužės 25 dieną komisija, kurią sudarė gimnazijos administracijos atstovas, 2 tėvai, 2 mokytojai ir 2 mokiniai, remdamiesi direktoriaus patvirtintais nuostatais, išrinko nominantus.

Gegužės 30-ąją, baigiant mokslo metus, premijos steigėja R. Milušauskienė apdovanojo šiuos pradinių klasių mokinius: ketvirtokus Eglę Vinskaitę, Emiliją Rudytę ir Vytenį Arbačiauską, trečiokes Aureliją Šimkutę ir Kamilę Urbelytę bei pirmokus Andrių Andrulevičių ir Titą Perednį.

Birželio 8 d., mokslo metų užbaigimo šventės metu, premijos įteiktos ir 5–8 bei 1g–4g klasių mokiniams. Jiezno miesto seniūnas Algis Bartusevičius sveikino ir premijas įteikė geriausiems gimnazistams: 4g klasės mokinei Vilmai Rūdytei, 3g klasės mokinei Rūtai Šliaužytei ir 1bg klasės mokinei Eitvilei Acūtei. Geriausiems 5–8 klasių mokiniams: aštuntokei Emilijai Kudžmaitytei, šeštokėms Dainai Mazuronytei ir Kamilei Kandrotaitei, penktokėms  Gabrielei Bernatonytei ir Gabijai Žiūkaitei ranką spaudė ir premijas įteikė „Kauno autobusų“ vadovas Kęstutis Derliūnas. Advokatė Laima Kizalavičiūtė-Razvickienė geriausiam abiturientui nominaciją įteiks atestatų įteikimo šventėje, o geriausiam mokytojui – per  mokytojo dieną,  spalio 5 d.

Nuoširdžiausiai dėkojame nominacijų ir premijų įsteigėjams.

                                                                      Direktoriaus pavaduotoja ugdymui     Danutė Bajorienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close