Laimingos vaikystės spalvos

Birželio 3 dieną Ašmintos parke vyko renginys „Laimingos vaikystės spalvos“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Pabūti laimingiems ir pasidžiaugti spalvomis šventės dalyviams padėjo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Eglė Uleckienė, spalvingomis laikinomis tatuiruotėmis papuošusi vaikučių veidukus ir rankytes.

Vaikai piešė kreidelėmis, susipažino su interaktyviomis knygelėmis, kuriose atgyja paveikslėliai bei suskamba dainelės.

Vaikų gynimo dienos proga pasveikinti mažųjų į Ašmintą užsuko Prienų policijos komisariato atstovė Ina Raškevičienė su policijos bičiuliu Amsiu. Ji supažindino vaikus su saugiu elgesiu namuose, taip pat su saugaus eismo kelyje taisyklėmis. Vaikų bičiulis Amsis pakvietė linksmai pašokti ir padovanojo saldžią dovaną – Amsio tortą.

Šventės pabaigoje renginio organizatorės sveikino vaikus ir linkėjo, kad gražiausias ir laimingiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis – vaikystė būtų kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minčių ir įspūdžių.

Ašmintos bibliotekos bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close