Trečiokų išvyka

Gegužės 28 d. 3 b klasės mokiniai keliavo į „Dinoparką“ Radailiuose.

„Dinoparkas“ – tai pramogų karalystė visai dienai, esanti už 7 km nuo Klaipėdos. Unikalioje gamtos apsuptyje „gyvena“ daugiau nei 40 natūralaus dydžio šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų, išnykusių prieš 65 mln. metų.

Parke daug pramogų: karuselės, „Dinozaurų labirintai“, 5D teatras, batutai, arklių karuselės, mašinų mūšis, traukinuko karuselė. Smagu klaidžioti „Apverstame name“, veidrodžių labirinte, mini zoologijos sode.

Vida Dubikovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close