Žalioji vėliava vėl balbieriškiečių rankose

Birželio 6-oji Balbieriškio pagrindinės mokyklos bendruomenei šventinė diena – už aktyvią gamtosauginę veiklą gavome penktąją Žaliąją vėliavą ir Tarptautinį Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatą.

  Į Žaliosios vėliavos įteikimo iškilmes mokyklos Gamtosauginis komitetas sukvietė mokinius, tėvelius, darbuotojus. Šventėje dalyvavo Balbieriškio seniūnijos seniūnė Sigita Ražanskienė su pavaduotoja Vilma Galinyte.

  Gamtosauginio komiteto nariai Austė Kukankaitė, Lukrecija Marčiulaitytė, Dominykas Akamauskas, Martynas Šarauskas drauge su Gamtosauginio komiteto pirmininke, biologijos mokytoja Lina Guobiene pristatė mokyklos bendruomenės veiklą gamtosauginėje srityje, iškilmingai perskaitė mokyklos Gamtosauginį kodeksą. Muzikos mokytojo Saulius Kondroto vadovaujamas vokalinis ansamblis subūrė mokyklos himnui.

  Tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos tikslus pristatė Lietuvos Žaliųjų judėjimo tarybos narys Aleksandras Kerpauskas. Svečias kalbėjo, kad mokiniai, dalyvaudami gamtosauginėje veikloje ugdosi ir tobulėja per bendrystę. Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriui Stasiui Valančiui jis įteikė Tarptautinį Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatą, o Gamtosauginiam komitetui – penktąją Žaliąją vėliavą. Skaičiuojant su saugomomis mokykloje iš Kunigiškių pagrindinės mokyklos ugdymo skyriaus – penkioliktąją Žaliąją vėliavą.

  Mokyklos direktorius Stasys Valančius pasidžiaugė, kad mokiniai, įsitraukdami į gamtosauginę veiklą turi galimybę ugdytis ne tik pamokose, bet ir nepamokinėje veikloje. O įteiktas garbingas apdovanojimas iš Lietuvos Žaliųjų judėjimo – pelnytas ir svarbus.

  Stasys Valančius pasidžiaugė, kad šį rytą mokyklos ketvirtos klasės bendruomenė pradėjo netradiciškai – vietoje nupjautos eglės prie mokyklos pasodino naują medį. Direktorius viliasi, kad gamtosauginėje mokykloje besiugdančių mokinių širdyse įžiebta meilės gamtai ugnelė neužges visą gyvenimą.

  Mokyklos bendruomenė džiaugiasi puikiu bendro gamtosauginio darbo įvertinimu ir didžiuojasi, kad Nemuno vingio apjuostame krašte, Balbieriškio seniūnijoje jau 15 metų vykdoma aktyvi gamtosauginė veikla.

Gražina Antanavičienė, Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close