Prevencinė programa „Linas“ Naujosios Ūtos seniūnijoje

Jau trečius metus iš eilės nuo spalio 4 d. iki gruodžio 19 d. Naujosios Ūtos laisvalaikio salėje vyko prevencinė programa ,,Linas“. Šioje programoje dalyvavo 10 vaikų iš Naujosios Ūtos, Balbieriškio ir Šilavoto seniūnijų.

Programos tikslas ir siekiai: dirbti su vaikais grupėje, sumažinti vaikus užgriuvusį chaosą, formuoti teigiamą savęs vertinimą, pasitikėjimą savimi, savigarbą, padėti geriau suprasti gyvenimą, pasidalinti savo baimėmis ir nuogąstavimais, sumažinti atsakomybės ir kaltės naštą, žinoti savo teises ir pareigas.

Prevencinės programos ciklą sudarė 12 susitikimų, kurių metu buvo aptartos vaikams aktualios temos. Užsiėmimų metu vaikai žaidė komandinius žaidimus,piešė, karpė, lipdė, kūrė įvairius darbelius, kuriuos segė į savo darbų aplanką. Taip pat buvo ugdomi ir formuojami tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai bei kasdieniniai gyvenimo įgūdžiai: padengti stalą, paruošti maistą, išplauti indus, nusiplauti rankas.

Paskutinio užsiėmimo metu visi kartu aptarėme programos rezultatus, įvertinome įgytas žinias. Vaikai noriai dalyvavo programos veiklose, taip pat tikisi dalyvauti ir kitais metais. Artėjančių švenčių proga prevencinės programos dalyviams buvo įteiktos dovanėlės, už kurias dėkojame Renatai ir Rolandui Aleksandravičiams.Taip pat dėkojame Prienų rajono savivaldybei už prevencinės programos „Linas“ finansavimą.

Prevencinę programą vykdė su šeimomis dirbančios socialinės darbuotojos P. Mickaitė, J. Petkienė ir J. Lučkienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close