Šventės gyvena mūsų širdyje

Birštono gimnazijoje baigėsi gabių mokinių ugdymo(si) projektas „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2018“, kurį tradiciškai vykdome jau keturioliktus metus. Projekto eigoje puošėme gimnaziją gražiausioms metų šventėms, ruošėme atvirukus, kuriuos dalinome miesto gyventojams, savo socialiniams partneriams, aplankėme senelių globos namus Prienuose. Daug dėmesio skyrėme mokinių kūrybai: vyko kalėdinė kūrėjų popietė, kurioje savo literatūros darbus skaitė vaikai ir mokytojai, gimnazijoje džiaugėmės mokinių piešinių paroda. Kaip ir kiekvienais metais puošėme eglutę, kurios įžiebimo šventėje linksmai dainavo vaikai, atskubėjo Kalėdų Senelis ir Kalėdų Naktis, skambėjo eilės.

Sportininkai varžėsi kvadrato varžybose, žaidė krepšinį „3X3“, stalo tenisą. 1-4 klasių mokiniai susitiko su knygų herojais Birštono viešojoje bibliotekoje. Projektą vainikavo šventinės popietės klasėse gruodžio 21 d. Kiekviena klasė rinkosi filmą arba knygą, kurios aplinką ir personažus įkūnijo. Visus mokinius aplankė Kalėdų Senelis ir Žiema bei Nykštukė Metraštininkė, fotografė įamžino filmuotoje medžiagoje ir nuotraukose.

Kur beėjome, visur skambėjo juokas, kiekviena klasė stebino išradingumu ir vaišingumu. Džiaugiamės, kad šiais metais mus prizais parėmė UAB „Niklita“, svečių namai „Audenis“, sanatorija „Eglė“ ir viešbutis „Pušynė“. Dėkojame savo rėmėjams ir linkime puikių švenčių. Jų parama leido mums sukurti dar jaukesnę aplinką ir padovanojo mokiniams be galo daug džiaugsmo.

Projektas „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2018“ – puikus būdas sutelkti bendruomenę ir atgaivinti tikėjimą gėriu. Juk šventės gyvena kiekvieno mūsų širdyje, tereikia jas pažadinti darant gerus darbus, dalinantis gėriu su aplinkiniais. Dėkoju Birštono savivaldybei už paramą, visai Birštono gimnazijos bendruomenei: mokytojams, tėveliams, mokiniams, visam personalui už įsitraukimą ir pagalbą, vykdant šį projektą. Ačiū, kad esate! Linkiu, kad Naujieji Jums atneštų viską, ko labiausiai trokštat.

Projekto koordinatorė A.Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close