Kalėdos Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje

Kalėdos – stebuklų metas! O kai į tavo mokyklą atvyksta Kalėdų Senelis, stebuklo laukimas būna toks džiugus! Kaip ir kiekvienais metais prieš mokinių kalėdines (žiemos) atostogas vyksta Kalėdų karnavalas. Tai galimybė išlikti kartu, atskleisti savo vaizduotę, realizuoti idėjas, aktyviai ir kūrybiškai veikti.

2018 m. gruodžio 20 d. į Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą atvyko „Drakoniuko“ teatro aktoriai, kurie priešmokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams padovanojo nuotaikingą spektaklį „Kalėdos kvepiančios cinamonu“. Spektaklyje vaikus kalbino Kalėdinis meduolis, Kaitra, na ir, žinoma, Kalėdų Senelis. Buvo smagu kartu su personažais dainuoti, žaisti, šokti. Visus labai nudžiugino Kalėdų Senelis, atsinešęs didžiulį dovanų maišą. Jis ne tik bendravo, dainavo, šoko su mokiniais, klausė jų deklamuojamų eilėraščių, bet ir pašokdino mokytojus bei tėvelius. Šventė buvo puiki!
DĖKOJAME Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorei Ilonai Balčiukynienei, UAB „Senukai“ labdaros ir paramos fondui už puikias dovanas ir „Drakoniuko“ teatro aktoriams: Kalėdų Seneliui, Kaitrai ir Kalėdiniam meduoliui.
Iki kitų metų, Kalėdų Seneli!

                  Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Jonykienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close