Mokytojas – tai pašaukimas

„Nulipdyti gražią skulptūrą ir įkvėpti jai gyvybę- kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip subrandinti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą- dar kilniau“, šiais Viktoro Hugo žodžiais bibliotekininkė R. Šiugždinienė ir Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė R. Vilkienė pasveikino Prienų Ąžuolo progimnazijos Ašmintos pradinio ugdymo skyriaus mokytojas. Taip pat surengė šventę „Mokytojas – tai pašaukimas“. Jos metu mokytojai taip pat buvo mokiniai, teko sudalyvauti netradicinėje pamokoje, kurios metu sprendė įdomias ir šmaikščias užduotis.

R. Šiugždinienė, Ašmintos bibliotekos bibliotekininkė,

R. Vilkienė, Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė .

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close