Kašonių bendruomenės vaikai pasiruošė sveikinti mokytojus

Jau antri metai Mokytojo dienos išvakarėse Kašonių bibliotekoje rinkosi bendruomenės vaikai, kuriuos bibliotekininkė pakvietė pasigaminti dovaną mokytojui. Šiais metais jiems į pagalbą atėjo bendruomenės narės, geros vaikų draugės liaudies meistrė Laimutė Butkienė ir mokytoja Romutė Kandrotienė. Laimutė pasiūlė ant akmenukų parašyti mokytojui palinkėjimą ir jį papuošti.

  Šiam darbui prireikė akmenukų, dažų, teptukų, geros nuotaikos, drėgnų servetėlių (po piešimo jos puikiai nuvalys rankas), laikraščio (jais išklojome stalo paviršių). Apie valandą padirbėję vaikai džiaugėsi savo rezultatu. Beliko gražiai įrišti.

Mokytoja Romutė su vaikais paruošė įdomią programėlę, kurią Kašonių bibliotekoje parodys mokytojams jų profesinės šventės proga.

Edukacinį užsiėmimą stebėjo Kašonių bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas, kuris kartu su vaikais pertraukėlės metu šoko liaudies šokius. Baigiantis užsiėmimui Dalius pasidžiaugė, kad bendruomenės vaikai turiningai leidžia laisvalaikį, kurio metu ne tik išmoksta naujų veiklų, bet mokosi pagarbos, dėmesingumo, mandagumo. Dalius padėkojo mokytojai Romutei, liaudies meistrei Laimutei ir bibliotekininkei Danutei už bendruomenės vaikų užimtumą, o vaikus pavaišino šokoladais ir šviežiomis sultimis.

Kašonių bendruomenės vaikai mokytojus pasveikinti pasiruošę.

Danutė Bajorienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close