Prevencinė programa „Linas“

Spalio 4 d. trečius metus iš eilės pradėta vykdyti prevencinė programa ,,Linas“, kurioje dalyvauja 10 vaikų iš Balbieriškio, Naujosios Ūtos ir Šilavoto seniūnijų. Planuojama organizuoti 12 užsiėmimų, kurių metu vaikai formuosis asmeninius ir tarpusavio bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius, ugdysis kasdienio gyvenimo įgūdžius, turės galimybę turiningai praleisti laisvalaikį žaisdami, bendraudami tarpusavyje. Užimtumų metu bus skatinamas vaikų savarankiškumas, iniciatyvumas naujovėms, atsakomybė už savo veiksmus bei pagarba aplinkiniams. Prevencinę programą ,,Linas“ finansuoja Prienų rajono savivaldybė.

Informaciją parengė Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close