home Švietimas Niekas neužmirštas, niekas nepamiršta

Niekas neužmirštas, niekas nepamiršta

Tave išplukdė kraujo upės, Ramiai liūliavo miško žaluma, Ir pakilai su ryto saule, laisve Lietuvos! Tave su meile taria lūpos, Tu - iš širdies atplaukusi daina. Tavais sparnais pakilsim pasitikt dienos! (A.Ferevičienė) Sausio 12-ąją dieną Birštono gimnazijoje pradėta eksponuoti mokinių kūrybinių darbų paroda, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. 8 val. mokykloje įsiviešpatavo tamsa, tik languose degė žvakutės, o mokiniai su mokytojais kalbėjosi apie 1991-uosius metus ir sausio 13-osios įvykius, žiūrėjo filmuotą medžiagą, diskutavo. Dalyvavome akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija". Filmuota medžiaga apie Laisvės gynėjų dienos įvykius buvo rodoma ir I-ojo aukšto fojė esančiame informaciniame ekrane. Sausio 13-ąją ruošiamės paminėti kartu su jaunaisiais gimnazijos šauliais keldami Lietuvos vėliavą J.Basanavičiaus aikštėje. Be to, gimnazijos jaunimas skaitys pranešimą Birštono bendruomenės namuose apie istorinius tų dienų įvykius, kartu su kitais miestelėnais žiūrėsime Donato Ulvydo filmą "Emilija iš laisvės alėjos", diskutuosime. Juk be galo svarbu prisiminti ir papasakoti ateinančioms kartoms, kokia laisvės kaina. Tik tai suprasdami, mokėsime ją saugoti ir branginti. Asta Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close