Mini futbolo turnyras – paskutinis Judėjimo savaitės renginys „Žiburio“ gimnazijoje

Tarptautinei judėjimo savaitei baiginėjantis, rugsėjo 25 dieną (penktadienį) Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko mini futbolo turnyras 3×3. Žaidė trečiokų ir ketvirtokų komandos, 3 taškų skirtumu 6:3 laimėjo trečiokai (Justas Šerkšnas, Lukas Zagurskas, Vaidas Celiešius).

Judėjimo savaitės organizatorės mokytojos Dalios Šklėriūtės nuomone, Judėjimo savaitė pavyko – tik nuliūdino tai, kad futbolo varžybose dalyvavo tik dvi komandos.

Deivyda Revinskaitė

 12064259_907182029351277_882591943_n

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close