Naujosios Ūtos gyventojai Konstancijai Adomavičienei – 90

Gegužės 24 d. Naujosios Ūtos seniūnijos gyventojai Konstancijai Adomavičienei sukako 90 metų. Energinga ir puikios nuotaikos senolė sulaukė mero Alvydo Vaicekausko, Socialinės paramos skyriaus vedėjos Eugenijos Sadauskienės ir Naujosios Ūtos seniūno Algio Aliukevičiaus sveikinimų. Ji nuoširdžiai džiaugėsi svečiais, pasidžiaugė savo dukromis, anūkais ir proanūkiais.

Gerbiama Konstancija Adomavičienė pasidalino savo ilgaamžiškumo paslaptimi – reikia mylėti žmones, dalinti gerumą ir nebūti piktam – tik tiek!

Ir tokio jubiliejaus metu ji negalvojo tik apie save – paprašė mero pasirūpinti rezistentų kapinaitėmis Skersabalio miške. Pasvarstė, kad būtų smagu, kad ir jaunam, ir senam rūpėtų mūsų praeitis. Pasveikinęs K. Adomavičienę meras kartu su seniūnu nuvažiavo apžiūrėti kapinaičių, kurios natūraliai įsilieję į mišką tyliai bylojo apie praeityje už mūsų laisvę gyvybes paaukojusių vyrų drąsą. Niekam net nekilo abejonių, kad šios kapinaitės bus prižiūrimos visų – ir bendruomenės, ir mokinių, ir valdžios.

Prienų r. savivaldybės informacija

 150522_Adomavicienei90

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close