Naujametinis futbolo turnyras

Sausio 03 d. Balbieriškyje vyko Naujametinis futbolo turnyras Balbieriškio pagrindinės mokyklos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos iš Vilkaviškio, Kauno ,Trakų ir Prienų. Varžėsi vaikinai gimę 1998 m. ir jaunesni.

Visas tris pergales turnyre iškovoję Vilkaviškio KKSC auklėtiniai užėmė I – ąją vietą. Antri liko Prienų KKSC auklėtiniai, trečiąją vietą iškovojo Kauno FM „Fortūna“ futbolininkai, ketvirti liko Trakų KKSC auklėtiniai. Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti: Trakai – K. Trombačik, „Fortūna“ – T. Jankauskas, Prienai – R. Ratkevičius, Vilkaviškis – R. Mikalainis.

Turnyro dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir atminimo dovanėlėmis. Prizus įsteigė Seimo narys V. Kamblevičius, Prienų KKSC ir Balbieriškio pagrindinė mokykla.

Martynas Tyla

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close