Orientavimosi sporto varžybos ,,Prienų Šilo taurė 2024“

Balandžio 13–14 d. Prienų miškai ,,ošė“ nuo sportininkų gausos. Prienuose vyko orientavimosi sporto varžybos ,,Prienų Šilo taurė 2024“. Į varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 434. Buvo dalyvių ir iš užsienio: Švedijos, Norvegijos, Čekijos, Lenkijos.

Varžybos vyko ir bėgte, ir kalnų dviračiais. Bėgte dalyviai varžėsi 33-iose amžiaus grupėse, kalnų dviračiais – 12-oje grupių nuo 12 iki 80 metų. Dalyvių rezultatai buvo skaičiuojami susumavus dviejų dienų rezultatus.

Stipriausioje vyrų elito grupėje nenugalimas buvo Prienų ,,Šilo“ atstovas Vytautas Beliūnas. Jis per dvi dienas trasose užtruko 1:43:58 val. ir 1 min. 49 sek. aplenkė antrąją vietą iškovojusį Krekenavos ,,Arboro“ klubo atstovą Dominyką Dulių. Trečiąją vietą iškovojo taip pat Prienų ,,Šilo“ atstovas Rokas Lipnickas, parodęs 1:47:30 laiką.

Moterų elito grupėje nugalėjo Tatsiana Voverienė (,,Devyni“, Vilnius), antrąją vietą iškovojo Miglė Sušinskaitė (,,Fortūna“, Vilnius), trečiąją – Prienų ,,Šilo“ atstovė Akvilė Bartkevičiūtė.

Orientavimosi kalnų dviračiais vyrų elito grupėje stipriausias buvo Pasaulio čempionato sidabro laimėtojas Jonas Maišelis (,,Perkūnas“, Vilnius), antras – Pasaulio taurės etapo nugalėtojas Jonas Vytautas Gvildys (,,S-Sportas“, Kaunas), trečias – Lukas Petrovas (,,Perkūnas“, Vilnius). Moterų elito grupėje nenugalima buvo Algirda Mickuvienė (,,Perkūnas“, Vilnius), antra – Pasaulio čempionato bronzos laimėtoja Gabrielė Andrašiūnienė (,,S-Sportas“, Vilnius), trečia – Renata Paulauskienė (,,Medeina“, Kaunas).

Be jau minėtų ,,Šilo“ atstovų – Vytauto, Roko ir Akvilės, šauniai pasirodė ir kiti šio klubo sportininkai. Vytautas Kamarūnas tapo čempionu V40 amžiaus grupėje, Andrius Valatka tapo čempionu V50 amžiaus grupėje. Trečiąsias vietas iškovojo Antanas Arlauskas (V14), Andrius Jasiūnas (V45).

VA grupėje antrą dieną nugalėjo Pijus Maciulevičius, bet jis negalėjo startuoti pirmą dieną, todėl jo dviejų dienų rezultatas nebuvo skaičiuojamas.

Iš jaunųjų prieniečių (be jau minėto Antano Arlausko) geriausiai pasirodė Ema Valatkaitė (M12 amžiaus grupėje). Pirmą dieną ji buvo ketvirta, antrą – šešta, o susumavus dviejų dienų rezultatus – penkta.

,,Pirmąjį krikštą“ varžybose gavo ir savo amžiaus trasas įveikė dar 9 Prienų KKSC auklėtiniai – Emilija Stabačinskaitė, Deimantė Merkevičiūtė, Justas Lukša, Kajus ir Nojus Večerskai, Matas ir Emilis Zakarauskai, Oskaras Liniauskas, Dovydas Jurevičius.

Būtų labai sunku surengti tokio masto varžybas be rėmėjų pagalbos.

Ačiū Prienų rajono savivaldybei, UAB ,,Trilogija“, UAB ,,Mačiūnai“, restoranui ,,Beržas“, UAB ,,S-Sportas“, Lietuvos moksleivių sporto asociacijai, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centrui.

Ačiū informaciniams rėmėjams – laikraščiui ,,Naujasis Gėlupis“, UAB ,,Gyvenimas“, VšĮ ,,Gera Prienuose“, UAB ,,Eteris“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close