Kazlų Rūdos miesto vėliava kilo Šveicarijos atvirame kyokushin karate čempionate

Savaitgalį Šveicarijoje Štanso mieste įvyko Šveicarijos atviras kiokušin karate čempionatas, kuriame shodaniečiai varžėsi kata (kova su šešėliu) ir kumite (kova su varžovu) rungtyse bei iškovojo 2 bronzos medalius. Dalyvavusiųjų čempionate šalių bendroje įskaitoje Lietuvos sportininkai užėmė pirmąją vietą, aplenkdami antrąją vietą užėmusią čempionato šeimininkę Šveicarijos komandą bei trečioje vietoje likusią Čekijos komandą. Varžybose taip pat dalyvavo ir Prancūzijos, Vokietijos, Kazachstano, Rumunijos bei Ukrainos šalių sportininkai. „Shodan“ mokyklos treneriai didžiuojasi varžybose startavusiais auklėtiniais, nes buvo varžomasi pagal japoniškas taisykles: vaikams leistina įvairiapusiškesnė technika, taip pat kovoje naudojama mažiau apsaugų, todėl dalyvavimas šiose varžybose reikalavo specialaus pasirengimo.

Kumite rungtyje amžiaus kategorijoje U10-11 berniukų grupėje iki 40 kilogramų bronzą iškovojo Simas Sinkevičius, Shodanietis pirmoje kovoje įveikė sportininką Edą Reikertą, o antroje – pusfinalio – kovoje susitiko su kazachstaniečiu Ivan Rozhin (kl. Khamitova). Pasibaigus kovos laikui teisėjų sprendimu pergalė atiteko varžovui.

Kumite rungtyje amžiaus kategorijoje U10-11 berniukų grupėje iki 40 kilogramų bronzą laimėjo Justas Binkauskas. Kovoje jis susirungė su kazachstaniečiu Ilya Chugunov (kl. Khamitova), po atkaklios sportininkų dvikovos teisėjai pergalę skyrė priešininkui.

Tarptautinės patirties įgavo auklėtiniai Tajus Tiško ir Henrikas Grinevičius.

„Shodan” mokyklos trenerių komanda džiaugiasi auklėtinių įgyta patirtimi, nors buvo kovota pagal sunkesnes taisykles – shodaniečiai atidavė visas jėgas ir garbingai atstovavo Lietuvą. Pakeliui į Šveicariją ir grįžtant iš po varžybų vaikai pramogavo Vokietijos atrakcionų parkuose bei kilo į Alpių viršukalnes.

Kitos svarbios artėjančios varžybos – Lietuvos jaunučių-jaunimo čempionatas, kuris vyks gegužės 11 dieną Kėdainiuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close