Rudens šventė Ašmintoje „Ką pastebėjo Girinukas?​”

Krentant paskutiniams medžių lapams, trumpėjant dienoms, tuštėjant laukams ir pilnėjant aruodams nei nepastebėjome, kad jau baigiasi antrasis rudens mėnuo. Pats laikas pasidžiaugti rudens dovanotomis gėrybėmis .

Ašmintos daugiafunkciniame cente spalio 25 d. vyko rudenėlio šventė „Ką pastebėjo Girinukas?“. Į ją sugužėjo mokyklos vaikučiai nešini rudens gėrybėmis ir iš jų pagamintais darbeliais.

Šventės metu noriai ragavo vaisių ir daržovių sultis. Laisvalaikio salėje stebėjo spektaklį „Grybų karas“, kurį suvaidino Pakuonio laisvalaikio salės artistai. Išlydėję grybus į mišką, vaikai dalyvavo viktorinoje: minė mįsles, dėliojo mozaikas, kūrė eilėraščius rudens tema.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close