Alytaus apskrities policijos pareigūnai aktyviai vykdo įvairias prevencines priemones ir akcijas visoje apskrityje. Šįkart policijos pareigūnai per ilgąjį Žolinių savaitgalį nuo rugpjūčio 12‒16 dienos apskrityje patikrino daugiau nei 2000 transporto priemonių vairuotojų blaivumą.

Organizuotų reidų metu, vienas vyriškis sėdo prie automobilio vairo būdamas neblaivus, kai jam nustatyta 3.15 promilės girtumas. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Dar devyni vairuotojai patikros metu vairavo būdami apsvaigę nuo alkoholio ir „įpūtė“ daugiau nei 0.40 promilės (0.56; 0.66; 0.78; 0.83 prom. alkoholio ir kiti). Jiems gresia ne tik bauda nuo 800 iki 1100 eurų, bet ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 12 iki 18 mėnesių. Paminėtina ir tai, kad penki vairuotojai vairavo automobilius neturėdami teisės vairuoti.

Norime atkreipti piliečių dėmesį, kad policijos pareigūnų organizuojamos akcijos vykdomos ne siekiant nubausti, o užkirsti kelią tragiškoms avarijoms.

Prašome visų saugoti save ir kitus, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ir pastebėjus keistai kelyje manevruojantį automobilį informuoti policijos pareigūnus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close