Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje kino ir teatro aktorius Marius Repšys ir žurnalistė, leidyklos „Balto leidybos namai“ redaktorė Irma Laužikaitė susitiko su projekto „Gurmanų restoranas. Dienos pietūs: šviežia knyga“ dalyviais. Marius Repšys pasakojo apie knygos „Heraklis Nr. 4“ atsiradimą, mėgstamiausius ir sunkiausius vaidmenis, darbo teatre ir kine panašumus ir skirtumus, prisiminė vaikystę, jaunystę, vidurinės mokyklos ir studijų metus, noriai atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus. Atsisveikindamas palinkėjo: „Skaitykit. Gyvenkit, klestėkit ir džiaukitės.“

Irma Laužikaitė trumpai pristatė naujausias leidyklos „Balto leidybos namai“ knygas „Himalajai“ (Algirdas Kužma), „Apie Afrikos žmones ir žvėris“ (Gabrielė Štaraitė), „Tigras tai ne katinas“ (Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis), aptarė tolesnį bendradarbiavimą su biblioteka.

Tikimės, kad ir ateinančias metais bibliotekos lankytojai Gurmanų restorane galės mėgautis neįprastais „šviežiausių“ knygų patiekalais.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close