Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje kovo 15–balandžio 20 d. veikė skiautinių paroda „Velykų šaukliai“.

Visą mėnesį Reginos Bagdonienės ir Aldonos Tadaravičienės darbai džiugino lankytojus, traukė ir žavėjo savo spalvomis, technika, faktūrų žaismu, meniškomis ir originaliomis kompozicijomis. Abejingų nebuvo. Kiekvienas, atėjęs į biblioteką, paskaityti, pasikeisti knygų, pasiieškoti informacijos, pasimokyti naudotis išmaniaisiais įrenginiais, stabteldavo prie meniškų ir spalvingų paveikslų, dvelkusių jaukumu ir šiluma, gaivinusių įvairiausius prisiminimus, teikusių daug šviesių ir gerų emocijų.

Balandžio 18 d. bibliotekoje lankėsi Regina ir Jurgis Bagdonai. Bibliotekos direktorė padėkojo vienai iš parodos autorių ir rengėjų, pasidžiaugė užsimezgusia draugyste ir abipusiai naudingu bendradarbiavimu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close