home Birštonas „Ryterna Modul Mototourism Rally“ – daugiau nei 1000 motociklininkų leidosi į intelektualią Baltijos kelio-30 mečiui skirtą kelionę

„Ryterna Modul Mototourism Rally“ – daugiau nei 1000 motociklininkų leidosi į intelektualią Baltijos kelio-30 mečiui skirtą kelionę

Intelektualus kultūrinis ralis „Ryterna modul Mototourism Rally 2019“ savaitgalį finišavo Birštono kurorte.

Į Lietuvos kelius išriedėjo daugiau nei 1000 motociklininkų ir net virš 200 komandų. Kultūros paveldo departamentas šįmet rekomendavo aplankyti į Kultūros vertybių registrą įtrauktas Baltijos kelią žyminčių ženklų vietas.

Dalyviai turėjo galimybę išbandyti ne tik savo orientacinius gebėjimus keliaujant po išskirtines šalies vietas, tačiau ir pabendrauti su Baltijos kelio herojais. Plieninių žirgų savininkus ir gerbėjus, atvykusius į Birštoną, sveikino renginyje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Vytas Kederys.

Intelektualiuoju raliu vadinamas renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo, ralio dalyviai aplankė ir pažino įdomias Lietuvos vietoves, susitiko ir bendravo su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gavo taškus.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close