Konkursai Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos ir Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorių pareigoms užimti

Prienų rajono savivaldybė skelbia konkursus švietimo įstaigų vadovų – Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos ir Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorių pareigoms.

Konkursų paskelbimo data 2019 m. liepos 8 d.

Atrankų data:

Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms 2019 m. gruodžio 5 d. 10.00 val.

Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms 2019 m. gruodžio 5 d. 13.00 val.

Išsami informacija pateikiama pagrindiniuose skelbimuose interneto svetainėje adresu http://www.prienai.lt/go.php/lit/Laisvos-darbo-vietos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close