Lopšelio-darželio ,,Saulutė“ auklėtinių edukacinė išvyka į T. Ivanausko zoologijos muziejų

2018–2019 mokslo metai lopšelio-darželio ,,Saulutė“ bendruomenei buvo labai darbingi. Darželis dalyvavo ir vykdė keletą didelių respublikinių projektų, auklėtojos su ugdytiniais dalyvavo respublikinėse veržybose bei renginiuose, tačiau vaikams didžiausią įspūdį paliko apsilankymas Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.

Į ekskursiją išvyko keturių ikimokyklinio amžiaus grupių vaikai, tėveliai ir pedagogai. Auklėtojų akyse atsispindėjo šiek tiek nerimo. Juk tai pirmoji tokia didelė ir tolima ekskursija su mažaisiais – kaip seksis, ar viskas pavyks, kaip vaikai atlaikys kelionę? Tačiau viskas pavyko puikiai – vaikai buvo tiesiog puikios nuotaikos, jiems didelį įspūdį paliko kelionė didžiuliu autobusu, juk daugeliui tai buvo pirmoji ekskursija. Edukacijos ,,Drambliukas turi dideles ausis, o kas neturi uodegos?“ metu vaikai pasitikrino, ar tikrai žino, kaip atrodo gyvūnai? Ar žino, kad dramblys turi dideles ausis, o elnias – didelius ragus? Tačiau edukacijos vadovei buvo įdomu sužinoti, ar vaikučiams pavyktų surasti klaidas, jei piešiniuose pamatytų beždžionę be uodegos, lapę su ragais, gyvatę su kojytėmis, varlę su dantukais, o gandrą be snapo. Vaikai dar kartą prisiminė visus žinomus gyvūnus, susipažino su naujais, dar nematytais, turėjo galimybę paliesti tikrus ežiuko spygliukus, iš arti pamatyti gyvatės odą. Pabuvę edukaciniame užsiėmime ugdytiniai buvo pakviesti pasižvalgyti po T. Ivanasko muziejų.

Į autobusą vaikučiai grįžo šiek tiek pavargę, tačiau pilni naujų įspūdžių, patyrimų. Ekskursijos ir edukacinės veiklos metu pasitvirtino posakis ,,Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“. Tikėkimės, kad tai buvo pirmoji, tačiau tikrai ne paskutinė ekskursija.

Lopšelio-darželio ,,Saulutė“ auklėtoja Laura Revinskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close