home Birštone Kelionė Nemuno kilpomis

Kelionė Nemuno kilpomis

Laikas skuba didžiuliais žingsniais. Atrodo, ką tik vyko Birštono TAU mokslo metų pradžios šventė, o štai jau ir užbaigėme juos grožėdamiesi Nemuno kilpomis.

Kelionė laivu, vykusi birželio 10 dienos popietę, buvo tikrai šauni. Visi klegėjome, džiaugėmės, sveikinome tuos, kurie iki vasaros atšventė gražius jubiliejus, dėkojome vieni kitiems už šaunius, kupinus nepamirštamų akimirkų metus, grožėjomės fantastiškais vaizdais, atsiveriančiais prieš mūsų akis, klausėmės eilių, kurias sukūrė mūsų bendražygiai.

Direktorė Nijolė Jakimonienė džiaugėsi šauniais studentais, jų veiklumu, entuziazmu, optimizmu. Ji padėkojo savo komandai už darbą, gražias iniciatyvas. Žinoma, mes taip pat esame labai dėkingi Nijolei už jos neblėstančią energiją, puikią nuotaiką, sugebėjimą pamatyti kiekvieną žmogų. Be to, reikia pripažinti, kad mokslo metai buvo tikrai turiningi, kupini įdomios veiklos, kuri visus mus dar labiau suartino.

Studentai džiaugėsi kelione, fotografavosi, vaišino vieni kitus gardumynais, o svarbiausia – visi šypsojosi ir žadėjo kitais mokslo metais vėl sugrįžti, aktyviai įsitraukti į planuojamą veiklą. O tų planų netrūksta: turime daug svajonių, idėjų. Kol kas tai dar tik svajonės, bet net neabejoju, kad jos išsipildys. Taigi, išsiskirstėme pasitikti vasaros, o rudenį sugrįšime pailsėję ir nusiteikę smagiai veiklai. Linkiu, kad ta vasara suteiktų labai daug jėgų, pažadintų kiekvieno mūsų galias kurti, atrasti, pažinti, ir jau dabar žinau, kad visų be galo pasiilgsiu. Šaunu suprasti, kad aplink tave – tiek daug nuostabių žmonių.

Dekanė A. Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close