home Birštone Kurorto taurė atiteko „Zoro“ dvejetui

Kurorto taurė atiteko „Zoro“ dvejetui

Vienas iš tradicinių kurorto šventės renginių yra petankės dvejetų turnyras „Kurorto taurė“. Šiemet turnyras vyko sekmadienį, birželio 9 dieną. Turnyre dalyvavo devyni dvejetai iš Birštono ir Kauno.

Buvo žaidžiami 6 turai šveicariška sistema su laiko limitu – 45 min. ir paskutinis kašanetas.

Po įtemptų varžytuvių „Kurorto taurė“ liko Birštone ir atiteko petankės asams „Zoro“ dvejetui – Vytautui Gedminui ir Robertui Travkinui.

Antrąją vietą laimėjo kauniečių dvejetas „Banginukai“ (Vytis Šulinskas ir Gintaras Račkus), o trečioji prizinė vieta atiteko taip pat kauniečių duetui „Udukai“ (Saulius Donelavičius ir Albertas Valuckas).

Birštoniečių komanda „Ferrum“ (Irma ir Paulius Bagdanavičiai) užėmė 4 vietą, o penktoje liko „B2“ dvejetas (Kęstutis Pranculis ir Linas Andriekus). Beje, „B2“ laimėjo pirmąjį paguodos prizą, o kiti du atiteko kauniečių „Sipeco“ ir „Kopa“ komandoms.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close