home Kultūra Muzikos vakare šėlo akordeonai

Muzikos vakare šėlo akordeonai

Vasario 1 d. vakarą Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salėje vyko tradicinis gyvos muzikos vakaras.

Į vakarą „Muzika, kuri šildo“ atskubėjo atlikėjai iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio meno mokyklos, Marijampolės kultūros centro, Balbieriškio kultūros centro, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos. Visus susirinkusiuosius džiugino ir vietiniai atlikėjai iš Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro.

Gyvo garso su muzikos instrumentais vakarą džiugino smuiko, saksofono, fleitos, gitaros bei visų pučiamųjų orkestro padovanoti garsai. Išgirdę akordeonininkų trio, žiūrovai savo vietose pradėjo net trypti.

Tradiciniame, nemokamame koncerte apsilankė bei padėkas ir dovanas atlikėjams įteikė LR Seimo narys Andrius Palionis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close