Apdovanoti geriausi kūno kultūros mokytojai

Lapkričio 13 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete apdovanoti geriausi ir aktyviausi Lietuvos kūno kultūros mokytojai. Pedagogai atrinkti įvertinus jų praktinę veiklą ir indėlį į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kūno kultūros ir sporto plėtrą per 2016–2017 ir 2017–2018 mokslo metus.

Geriausiomis šių metų kūno kultūros mokytojomis paskelbtos: Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja-ekspertė Dalia Šklėriūtė, KTU inžinerijos licėjaus kūno kultūros mokytoja-ekspertė Ilona Palavinskienė, Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos kūno kultūros mokytoja ekspertė Irutė Juršėnaitė, Trakų rajono Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos kūno kultūros mokytoja-metodinikė Ramutė Kontorovičienė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos kūno kultūros mokytoja-metodininkė Linda Gudaitė.

Šiemet pirmą kartą buvo renkami ir geriausi darželiuose dirbantys pedagogai. Į geriausių Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų kūno kultūros ugdytojų penketuką pateko: Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ kūno kultūros mokytoja metodininkė Daiva Rusteikienė, Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio kūno kultūros mokytoja metodininkė Inga Bielevičienė, Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ papildomo ugdymo pedagogė Neringa Godliauskienė, Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis“ neformaliojo ugdymo kūno kultūros mokytoja Ugnė Avižienytė ir Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtoja-metodininkė Vilija Gerasimovičienė.

Nugalėtojus sveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Kandidatūras konkursui teikė patys pedagogai ir jų atstovaujamos įstaigos, o laimėtojus lėmė viešo balsavimo ir vertinimo komisijos rezultatai. 

Konkursą organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

ŠMM inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close