Didžiausia gyvenimo vertybė – žmonės, su kuriais bendraujame. Buvimas kartu apsaugo nuo neigiamų emocijų, streso, suteikia kasdienybei naujų spalvų.

Balandžio 19 d. Šilavoto laisvalaikio salėje surengtoje popietėje „Gyventi padeda buvimas kartu“ dalyvavo Šilavoto seniūnijos neįgaliųjų draugijos nariai. Susirinkusiuosius į popietę šiltai pasveikino renginių organizatorė Saulė Blėdienė, linkėdama šį susitikimą paskirti nuoširdžiam ir betarpiškam bendravimui.

Nuotaikingą koncertą ir savo šypsenas popietės dalyviams dovanojo Šilavoto pagrindinės mokyklos Klebiškio pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniai, kuriuos paruošė mokytojos Renata Žibienė ir Aurelija Varanauskienė.

Nė vienas žmonių susibūrimas neapsieina be pokalbių apie sveikatą, sveiką gyvenseną ir mitybą. Paskaita „Pavasaris ir džiugina, ir vargina“ buvo labai įdomi ir naudinga.

Sveikinimo žodį tarusi Šilavoto seniūnijos seniūnė Aušra Kazlauskienė padėkojo popietės dalyviams, o ypač draugijos pirmininkei Aldonai Marčiulaitienei, linkėdama visiems sveikatos ir gražių susibūrimų.

Dar ilgai niekas neskubėjo namo, jaukiai šnekučiavosi prie arbatos puodelio, O kai popietės svečias, Išlaužo neįgaliųjų draugijos pirmininkas Adolfas Tamošiūnas užgrojo akordeonu, visi sudainavo ne vieną dainą.

 

                                                                                 S. Blėdienė,

                                                                      Šilavoto laisvalaikio salės

                                                                    kultūrinių renginių organizatorė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close