Jono Bieliausko knygos ,,Mano gyvenimo istorija” pristatymas Kašonių bibliotekoje

              Gegužės 3 d. Kašonių bibliotekoje vyko kraštiečio, liaudies meistro Jono Bieliausko knygos „Mano gyvenimo istorija” pristatymas. Autorius papasakojo, kaip kilo sumanymas parašyti knygą, plačiau pakomentavo kai kuriuos knygoje paminėtus epizodus.

           Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius padėkojo Jonui Bieliauskui, pasidžiaugė susitikimu, jo įdomiomis ir prasmingomis dovanomis savo kraštui – knyga „Mano gyvenimo istorija” ir pintų sodų paroda.

           Renginio metu skambėjo Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro folklorinio ansamblio atliekamos dainos, kašoniškių Indrės ir Liepos skaitomi eilėraščiai, Motinos dienos proga skirti susirinkusioms Mamoms ir Močiutėms.

           Renginį organizavo Kašonių biblioteka ir Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras. Partneriai: Jiezno seniūnija, Kašonių ir Dukurnonių kaimų bendruomenės.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close