Rudens gėrybių kilimas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rudenėli, rudenėli eikš pas mus, tu gražus ir visad nuostabus…

Spalio 16 dieną Ašmintos parke vyko Rudenėlio šventė, kurios metu vaikučiai parodė programą apie medžių reikšmę (programą parengė mokytoja R. Vaitauskaitė). Didieji žaidė šaškėmis, kurias atstojo gilės, kaštonai, obuoliukai, o patys mažiausieji su mokytoja V. Žiūkiene klevo lapui piešė linksmą veiduką. Pievoje pasipylė daugybė raudonų, baltų obuolių, iš kurių Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė R. Vilkienė ir bibliotekininkė R. Šiugždinienė su mažaisiais pagalbininkais gamino rudens gėrybių kilimą. Mokytoja R. Margelevičūtė pakvietė prie laužo, kur garavo karštas suneštų daržovių troškinys. Smagiai praleidę laiką su gera nuotaika vaikai dėkojo rudenėliui už saulėtas dienas ir gražius lapus.

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close