Šių metų balandžio 29d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje lankėsi Alytaus regiono Lietuvos kariuomenės savanoriai vyresnysis eilinis Robertas Valuckas ir vyresnysis eilinis Linas Kniubas.

Jie supažindino 5-10 klasių mokinius su Lietuvos kariuomenės rykiuočių struktūra, mokė žygiuoti,,pakvietė dalyvauti jaunųjų šaulių organizacijoje, stovyklose, tolimesniuose mokymuose. Užsimezgus glaudiems ryšiams su Alytaus A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadovais  susitarta aktyviai bendradarbiauti  ir ateityje.

                                                                                                                                                       Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokytojas R. Sidaravičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close