Balbieriškio dvarvietėje nuskambėjo pirmojo festivalio „An tėvo dvaro“ balsai

Gegužės 26 d. prie buvusio Balbieriškio dvaro, dabartinio Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro, vyko pirmasis rajoninis folkloro festivalis „An tėvo dvaro“.

Į pirmąjį rajoninį festivalį atskubėjo kolektyvai iš Stakliškių, Pakuonio, Jiezno ir Prienų. Prie jų prisijungė ir Balbieriškio saviveiklininkai.

Įsitaisę dvarvietėje ant plačios pievos folkloro atlikėjai džiugino ne tik dainomis, šokiais, kapelų muzika, bet ir istoriją menančiais padavimais, legendomis.

Anot Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro direktorės Neringos Garmuvienės, saulės atokaitoje vykęs festivalis, nors ir pirmas, tačiau tikrai ne paskutinis.

Tiesa, gražią dieną dvarvietė buvo apytuštė, dalis kolektyvų ir atlikėjų koncertavo kituose renginiuose, dar dalis ruošėsi, ko gero, pačiai svarbiausiai Lietuvos atlikėjų šventei – Dainų šventei.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close