Prie Birštono skaudi nelaimė – susidūrus vilkikui ir lengvajam automobiliui žuvo žmogus (papildyta 22:29)

2018-05-31 apie 17.10 val., kelyje Vilnius – Prienai – Marijampolė 87 km, ties Geležūnų kaimu vyras (g. 1977 m.) gyv., vairuodamas motinai priklausantį automobilį „VW Passat”, išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą, susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu vilkiku „MAN TGS 26.400„, kurį vairavo vyras (g. 1962 m.).

Eismo įvykio metu žuvo „VW Passat” vairuotojas. Vilkiko vairuotojas dėl patirtų sužalojimų išvežtas į Prienų ligoninę.

Po smūgio su „Kauno Grūdų“ priekaba važiavęs vilkikas nuvažiavo į šalia kelio esančius laukus. Tikėtina, jog „VW Passat“ važiavo prieš eismą, kodėl – šiuo metu aiškinamasi. 

Šioje kelio atkarpoje, pravažiavus Birštono miesto teritoriją, baigiasi didžiausio leistino greičio 70 km/ val. galiojimo zona, todėl daugelis vairuotojų įsibėgėja bei atlieka lėčiau važiuojančiųjų lenkimo manevrus. Beje, ši atkarpa patenka ir į jau veikiančio etapinio greičio matuoklio zoną.

Alytaus VPK nuotraukos:

 

Skaitytojų nuotraukoje akimirka iš įvykio vietos:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close