Rodeo Prienuose: neblaivus asmuo pagrobė picerijos automobilį ir bandė įveikti iškasinėtą F. Martišiaus gatvę

Paskutinės pavasario dienos vakarą, Prienuose, neblaivus asmuo pasisavino picerijai „Tango Pizza“ priklausantį automobilį ir bandė įveikti iškasinėtą, remontuojamą F. Martišiaus gatvę (magistralinį kelią Marijampolė-Prienai-Vilnius).

Tuo metu, kai picų kepėja nubėgo į pastato antrame aukšte įsikūrusią piceriją, nežinomas, neblaivus asmuo pagrobė automobilį ir bandė juo sprukti per remontuojamą F. Martišiaus gatvę. Automobilio vagišius, tarsi laukinių vakarų vesterne, pasileido iškasinėta gatve šokinėdamas per duobes bei atkastus šulinius. Tiesa, kelionė tęsėsi neilgai. Suniokota mašina sudaužiusi vieną šulinį, įstrigo šalia jo. Nors pagrobto automobilio „išjodinėtojas“ bandė sprukti, tačiau buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Laimei, įvažiavimas į itin intensyvaus eismo Vytauto gatvę yra užtvertas statybiniais užtvarais ir picerijos „mustangas“ pasuko priešinga kryptimi. Ko gero, todėl vakarinio rodeo metu pavyko išvengti žmonių aukų.

Redakcijos duomenimis, automobilio pagrobimu įtariamas jaunas Išlaužo krašto gyventojas.

„Tango Pizza“ nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close