Prienų rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus teikti prašymus asbesto turinčių gaminių atliekoms surinkti

Prašymus gali teikti individualių namų savininkai, planuojantys 2024 m. keisti šiferio (asbesto) stogus arba jau pasikeitę ir sukaupę asbesto turinčių gaminių atliekų. Prašymas rašomas laisva forma, prašyme būtina nurodyti individualaus pastato savininką (-us) ar valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį tonomis. Gyventojų prašymai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu priimami iki 2024 m. birželio 14 d. Prienų rajono savivaldybės administracijos seniūnijose ir Prienų rajono savivaldybės administracijoje adresu: Laisvės a. 12, Prienai, el. paštu administracija@prienai.lt.

Iš anksto norime informuoti ir paprašyti, kad išvežti surinktos atliekos būtų sukrautos tokioje vietoje, prie kurios galėtų privažiuoti stambiagabaritis krovininis automobilis. Atliekas reikia dėti ant europadėklų, į didmaišius su kilpomis ar į kitas pakuotes, kurias būtų galima mechanizmu pakelti ir pakrauti į stambiagabaritį automobilį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close