Balandžio 4 d., besibaigiant Velykų savaitei, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Paskubėkit, vaikučiai, jau Velykos! Kur margučiai?“

Renginyje dalyvavo daug linksmų jaunųjų bibliotekos lankytojų, Prienų miesto gyventojų ir svečių iš Kauno bei Marijampolės rajonų. Susirinkusieji mokėsi velykinius kiaušinius marginti vašku. Šios marginimo technikos mokė Prienų rajono klubo „Parama vienas kitam“ vadovė Ona Merkevičienė.

 

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close