Dailiai parašytais žodžiais mokiniai pasveikino Lietuvą (nuotraukos)

2018-aisiais Lietuva mini valstybės atkūrimo šimtmetį. Daug renginių šiai sukakčiai paminėti vyko ir dar vyks tiek rajone, tiek šalyje. Valstybės atkūrimo šimtmetį paminėjo ir dailyraščio konkurso dalyviai.

Kovo 14 dieną, bendradarbiaujant Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai ir Prienų švietimo pagalbos tarnybai, vyko rajoninis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“. Šių metų dailyraščio konkurso tikslas – puoselėti meilę gimtajam kraštui, lietuviškam žodžiui. Į Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą susirinko 56 mokiniai iš 12 Prienų rajono ir Birštono savivaldybės mokyklų. Mokinius į konkursą palydėjo jų mokytojai, logopedai, specialieji pedagogai. Susirinkusiuosius pasveikino ir mokiniams sėkmės palinkėjo Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas ir Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė D. Stankevičienė.

Susikaupę mokiniai rinkosi į klases, kur jų rankelės į baltus lapus guldė Vytės Nemunėlio, Anzelmo Matučio, Janinos Degutytės, Justino Marcinkevičiaus, Juozo Nekrošiaus, Ramutės Skučaitės ir Jono Strielkūno eilėraščius apie gimtinę Lietuvą. Kai dailiomis raidelėmis buvo užrašyti gražiausi žodžiai tėvynei, darbą pradėjo vertinimo komisija. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė L. Jančiukienė, Švietimo pagalbos tarnybos logopedė G. Džiaugienė ir metodininkė O. Radzvilavičienė rinko taisyklingiausiai, aiškiai, estetiškai ir be klaidų parašytus darbus septyniose mokinių grupėse.

Kol vertinimo komisija atsakingai dirbo, konkurso dalyviai, jų mokytojai ir švietimo pagalbos specialistai vyko į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą. Apžiūrėję fojė eksponuojamus menininkų darbus, visi patogiai įsitaisė gražioje, atnaujintoje salėje. Scenoje jų laukė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, pasiruošę išsklaidyti po konkurso likusį jaudulį. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotojos ugdymui K. Belenavičienės ir muzikos mokytojos R. Liutvynskienės suburti aktoriai dailyraščio konkurso dalyvius kvietė žiūrėti miuziklą „Z karta“. Mokinius jautriai palietė miuzikle nagrinėjamos temos – santykiai su šeimos nariais ir mokytojais, informacinių technologijų įtaka tarpusavio bendravimui.

                         Laukdami į Kultūros ir laisvalaikio centrą atvykstančios vertinimo komisijos, konkurso dalyviai vaišinosi Prienų švietimo pagalbos tarnybos ir konkurso rėmėjų UAB „Trupinys“ (vadovė J. Bublienė) ir A. Skinkienės IĮ vaišėmis.

                 Į salę vertinimo komisija įžengė su šūsnimi padėkų, diplomų ir dovanų. 23 dailiausiai eilėraščius apie Lietuvą rašę konkurso laureatai buvo apdovanoti Švietimo skyriaus vedėjo R. Zailsko diplomais, o visi konkurso dalyviai – Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorės I. Balčiukynienės padėkomis. Švietimo pagalbos tarnyba, linkėdama ir toliau tobulinti dailaus rašto įgūdžius, mokiniams dovanojo rašiklius, užrašų knygeles ir dar šiek tiek skanumynų.

  Prienų švietimo pagalbos tarnybos specialioji pedagogė Zita Linkevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close