Prienų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ surengtas Prienų miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalis „Dainuoju Lietuvai“.

Šis festivalis buvo skirtas kūrybiškai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Akto, žyminčio Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos Respublikos sukūrimo, 100-metį, tačiau dėl gripo epidemijos įvyko tik prieš pat Kovo 11-ąją. Tikslas liko tas pats – ugdyti vaikų pilietiškumą, meilę ir pasididžiavimą savo gimtine, ugdyti saviraišką, artistiškumą, pasitikėjimą savimi bei siekti, kad atlikėjai patirtų muzikinės išraiškos ir dainos atlikimo džiaugsmą.

Dainas Lietuvai ir apie Lietuvą dainavo lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Saulutė“, „Pasaka“, „Ąžuolo“ progimnazijos ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos vaikai bei lopšelio-darželio „Pasaka“ moterų vokalinis ansamblis. Mažieji festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, saldžiomis dovanomis bei specialiais šiam festivaliui sukurtais prizais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close