Prienų „Šilo“ vyrų komanda tapo Lietuvos čempionais estafečių trasoje stipriausioje Elito grupėje.

Rugsėjo 2-3 dienomis Telšių apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas estafečių ir ilgoje trasose.

Jis buvo labai sėkmingas Prienų orientacininkams:

Pirmą dieną Prienų „Šilo“ vyrų komanda tapo Lietuvos čempionais estafečių trasoje stipriausioje Elito grupėje.

Merkiant lietui, buvo duotos bendro starto lenktynės po tankius ir daug pelkių turinčius miškus.

Pirmu etapu startavęs Vytautas Kamarūnas finišavo aštuntas, labai nedaug atsilikęs nuo lyderių. Į antrą etapą išbėgęs Vytautas Beliūnas išvedė komandą į pirmą vietą, 23 sekundėmis lenkdamas Šiaulių „Igtisos“ komandą. Trečiu etapu pirmas išbėgęs Algirdas Bartkevičius dar labiau sustiprino „Šilo“ persvarą ir užtikrintai finišavo turėdamas jau beveik 3 min prieš antroje vietoje likusius šiauliečius. Suminis čempionų rezultatas buvo 2 val. 15 sek.

Moterų komanda, kurią sudarė Indrė Beliūnė, Deimantė Motiejūnaitė ir Akvilė Bartkevičiūtė užėmė prizinę šeštą vietą.

Vyresnieji veteranai (Zenonas Radzivonas, Audrius Deltuva, Pranas Mockus) iškovojo 6-tą vietą, jaunesnieji veteranai (Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas, Andrius Valatka) – 11-tą.

Estafečių rungtyje dalyvavo 172 komandos – per 500 orientacininkų iš visos šalies.

Antrą dieną vyko Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje. Čia teko įveikti trasas nuo 2,2 km su 9 kontroliniais punktais dvylikamečiams iki 15 km su 33 kontroliniais punktais vyrų elito grupės sportininkams.

Čia taip pat puikiai sekėsi mūsų krašto orientacininkams:

Lietuvos čempionais ilgoje trasoje tapo Deimantė Motiejūnaitė ( M20 amžiaus grupė) ir Rokas Lipnickas (V20 amžiaus grupė).

Trečiąsias vietas iškovojo Pijus Maciulevičius (V14), Akvilė Bartkevičiūtė (M20) ir Kęstutis Nenartavičius (V20).

Ypač džiugus jaunojo Pijaus Maciulevičiaus pasiekimas, kuris palaipsniui rodo vis geresnius rezultatus.

Ant garbės pakylos lipo ir Elito sportininkas Vytautas Beliūnas iškovoję 4 vietą (Elito grupėje apdovanojamos šešios vietos).

Audronius Deltuva

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close