Nežymėtas policijos automobilis užfiksavo 205 km/val greitį

Nežymėtas policijos automobilis kelyje Vilnius-Panevėžys užfiksavo automobilį, važiavusį net 205 kilometrų per valandą greičiu.

„Net ir tokiems galingiems automobiliams išimčių taisyklės nenumato“, – socialinio tinklo „facebook“ paskyroje skelbia policija.

Vairuotojas sustabdytas, jam skirta 225 eurų bauda, jis neteko teisės vairuoti.

Skiriamaisiais ženklais nežymėtas policijos automobilis Lietuvos keliuose pasirodė šiemet pavasarį. Jis pažeidimą nustato automatiškai.

Policijos automobilyje „Audi A6 Quattro“ sumontuota naujausia greičio fiksavimo sistema, kuri leidžia matuoti momentinį greitį. Nufotografuotas pažeidimas automatiškai patenka į duomenų bazę, pažeidėjas gali būti net nestabdomas.

Jei pažeidimas šiurkštus, vairuotojas bus sustabdytas, kad toliau nebekeltų grėsmės nei sau, nei aplinkiniams. Ant automobilio galinio lango įrengtas stendas, kuriame bus skelbiamas užrašas – SUSTOKITE. POLICIJA. SEKITE IŠ PASKOS.

K. Kovalėlio / BFL nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close