Viena po kitos išjungiamos policijos įstaigų svetainės

Pastaruoju metu nustojo veikti trys Lietuvos policijos įstaigų svetainės – neseniai išjungta Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato svetainė. Šią savaitę nustojo veikti Marijampolės apskrities policijos ir Lietuvos kelių policijos valdybos interneto svetainės.

„Mes pereiname prie naujos svetainės https://policija.lrv.lt, todėl galimi trukdžiai. Pradedame dėti informaciją į naują svetainę, o į senąją mums investuoti nebeverta, sutartys su administratoriais nebepratęsiamos. Dabar perkeliama pagrindinė informacija iš policija.lt, netrukus prasidės duomenų perkėlimas iš kitų policijos įstaigų“, – BNS sakė Policijos departamento atstovė Revita Janavičiūtė.

Vilniaus apskrities policijos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro svetainės neveikia jau kelerius metus.

Policijos įstaigų svetainėse skelbiami vadovų, tyrėjų kontaktai, priėmimo valandos, patarimai, statistika, per parą užregistruoti įvykiai, informacija apie rastus daiktus.

„Dienos metu visi tyrėjus susiranda, senojoje svetainėje policija.lt yra nurodyti kai kurie kontaktai, o jei kas nutinka, visi skambina 112. Tikimės, kad gyventojai tikrai nenukentės“,– BNS sakė R.Janavičiūtė.

Naujoji policijos svetainė pradės veikti nuo kitų metų sausio 1 dienos. Per tam tikrą laiką į naują platformą savo svetaines perkels ir kitos valstybės institucijos – ministerijos, departamentai ir t.t. Manoma, kad tokiu būdu svetaines administruoti bus efektyviau, bus taupomos valstybės lėšos.

Ingrida Steniulienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close