Vilniuje dingo pavėžėjimo paslaugas teikusi moteris, jos ieško gausios policijos pajėgos

Gausios policijos pareigūnų pajėgos ieško moters, kur trečiadienį Vilniuje dingo teikdama pavėžėjimo paslaugas.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, 1967 metais gimusi Andžela Markevičienė trečiadienį nuo 20 val. iki 22 val. teikdama pavėžėjimo paslaugas žydros spalvos automobiliu „Toyota Prius“, kurio valstybinis numeris JJG737, neaiškiomis aplinkybėmis dingo. Penkiasdešimtmetės moters mobiliojo ryšio telefonai išjungti.

Gausios policijos pajėgos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio visą naktį dalyvavo paieškos veiksmuose. Į pagalbą pasitelkti ir Latvijos policijos pareigūnai  iš Jelgavos ir Bauskės. Į orą pakeltas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, kuris žvalgo teritoriją iš oro, dėl dingusios moters pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ir galinčius suteikti informaciją apie šią moterį ir minėtą automobilį, susisiekti su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais tel. (8 5) 271 6007 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close