Dauguma žmonių, išgirdę žodį „penkiakovė“, pagalvoja apie sportą, Olimpines žaidynes, tačiau ketvirtadienį, vasario 21 d., Prienuose startavo PJ penkiakovė, kuri su sportu neturi nieko bendro.

PJ penkiakovė – tai asociacijos „Prienų jaunimas“ renginys, kuriame jaunimas gali smagiai praleisti laiką, trumpam atitrūkti nuo mokslų ir kitų darbų. Praėjusią savaitę buvo tik penkiakovės pradžia, iki laimėtojo paskelbimo dar liko keturios savaitės ir keturios rungtys. Pirmoji rungtis, su kuria turėjo susidoroti net šešios jaunuolių komandos, buvo šarados. Dalyviai savo komandų nariams įvairiausius žodžius turėjo aiškinti vaidindami, piešdami, karpydami ir į klausimus atsakinėdami „taip“ arba „ne“.

Komandų dar laukia smiginis, karaoke, protų kovos ir turas – staigmena. Ilgai planavę kitokią nei įprasta penkiakovę, organizatoriai džiaugiasi dalyvių skaičiumi ir tikisi sėkmingai finišuoti.

 

Karolina Milušauskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close