Pro memoriam Petras Albertavičius (1951.01.29 – 2017.02.15)

Ilgametis irklavimo ir lengvosios atletikos treneris Petras Albertavičius sausio 29 d. pasitiko savo 66-ąjį gimtadienį. Deja, kito – Valstybės – gimtadienio sulaukti nebuvo lemta. Trenerio gyvybė užgeso Vasario 16-osios išvakarėse.

P. Albertavičius daug metų dirbo Prienuose vaikų ir jaunimo irklavimo ir lengvosios atletikos treneriu, Birštono sporto draugijos „Žalgiris“ pirmininku, 2008 metais įkūrė Prienų irklavimo klubą. P. Albertavičius buvo irklavimo sporto entuziastas. Per daugelį sportui atiduotų metų išugdė ne vieną tituluotą irluotoją, buvo pirmasis olimpiečio Rolando Maščinsko, Europos jaunių irklavimo čempionato bronzos medalininkų brolių Vytauto ir Andriaus Lapatiukų treneris. Aistra irklavimui buvo uždegęs ir savo dukrą Gabrielę bei sūnų Paulių. Savo auklėtiniams jis buvo ne tik treneris, bet ir puikus, geras draugas.

Už nuopelnus sportui P. Albertavičiui buvo suteikta nusipelniusio nacionalinės kategorijos trenerio kategorija. Jis buvo apdovanotas KKSD aukso medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ (1991, 2006, 2011), medaliu „Už sporto pergales“ (2010, 2011), Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka (2010, 2011), LTOK Olimpine žvaigžde. (2011).

Prienų sporto bendruomenė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close