Prienų OSK „Šilas“ iš Lietuvos OS čempionato ilgosios trasos grįžo su medaliais

Rugsėjo 4 d. Šilėnų miške, Vilniaus rajone vyko  Lietuvos orientavimosi sporto (OS) čempionatas ilgoje trasoje.

Prienietis Andrius Valatka V40 amžiaus grupėje iškovojo 3 vietą. Jis ilgoje trasoje įveikė 10,1 km, surado 21 kontrolinį punktą (KP) ir trasą įveikęs  per 1 val. 49  min. 45 s., atsilikęs nuo pirmosios vietos laimėtojo 16 min., laimėjo bronzos medalį.

OS klubo ,,Šilas” atstovė Deimantė Motiejūnaitė merginų iki 18 metų grupėje ( 7.0 km, 15 KP) laimėjo sidabro medalį, Akvilė Bartkevičiūtė – bronzos, pakuonietė Aurelija Valčiukaitė liko šešta ir pateko tarp šešių apdovanotųjų sportininkių.

Vaikinų 20 metų grupėje (10.1 km, 19 KP) šilietis Kęstutis Nenartavičius laimėjo bronzos medalį, 50 metų grupėje (8.1 km, 19 KP) Zenonas Radzivonas iškovojo 4 vietą, o Pranas Mockus – 8 vietą. Benas Radzivonas 18 metų grupėje (10.1 km, 19 KP) – 5 vietą.

V14 grupėje Prienų OSK „Šilas“ sportininkas Pijus Maciulevičius iškovojo 11 vietą. V35 grupėje Rimvydas Arlauskas iškovojo 8, o Andrius Jasiūnas – 12 vietą. V45 grupėje  Gintaras Maciulevičius iškovojo 17 vietą.